Гігієна

Гігієна порожнини рота - це основний профілактичний захід, який повинен обов'язково проводитися за всіма правилами, незалежно від віку людини і стану здоров'я його зубів. Основною метою гігієни порожнини рота є видалення зубного нальоту. На жаль, не завжди особиста гігієна дозволяє добитися якісного очищення порожнини рота.

Дуже важливою складовою частиною лікувально-профілактичних заходів є професійна гігієна, яку регулярно проводить лікар-гігієніст. Для контролю Ваших зубів, рекомендується регулярно відвідувати лікаря-гігієніста не менше двох разів на рік.

Професійна гігієна - послуга, представлена ​​сьогодні практично у всіх провідних стоматологічних клініках міста. Однак далеко не всі медичні компанії включають її до складу комплексного профілактичного лікування.

Пацієнт повинен розуміти, що виконання професійної гігієни порожнини рота є невід'ємною частиною цілого комплексу процедур по догляду за здоров'ям, а також дозволяє попередити стоматологічні захворювання.

За даними численних досліджень, в 80% випадків причиною виникнення запальних процесів, в тому числі захворювання пародонту, є бактеріальний зубний наліт, який є механічним, хімічним і біологічним подразником тканин. Клінічні експерименти показують, що накопичення зубного нальоту викликає запалення ясен, а його видалення і ретельна гігієна порожнини рота призводить до її одужання.

Професійна гігієнічна чистка зубів включає зняття зубних відкладень за допомогою ультразвуку (скейлинг) або ручних інструментів (кюрети), обробку зуба за допомогою стоматологічних піскоструминних апаратів (Air Flow), і полірування з використанням спеціальних полірувальних паст.

В результаті зуби набувають природний білий колір. Після проведення гігієнічної чистки зубів може бути проведена ремінералізуюча терапія: аплікації фтор-лаку або фтор-гелю для зміцнення зубної емалі.

Коли потрібно проводити професійну гігієну?

Рекомендується відвідати гігієніста до початку стоматологічного лікування. Чому? По-перше, проведення профілактичних процедур позитивно позначиться на стані ясен, а при постановці пломби це дуже важливий момент. По-друге, відсутність зубних відкладень дозволить стоматолога виявити карієс на більш ранній стадії. По-третє, після гігієнічної чистки зубів лікар більш точно зможе підібрати відтінок нової пломби, і дати більш довгий термін гарантії на зроблену роботу.

Як часто потрібно проводити професійну гігієну?

Гігієніста потрібно відвідувати не рідше 1 разу на півроку. В цьому випадку краса зубного ряду збережеться значно довше.

Регулярно слід відвідувати гігієніста і під час ортодонтичного лікування, як правило, досить тривалого. Щоб звести до мінімуму ризик ускладнень, пацієнт повинен підтримувати ідеальну чистоту зубів. Тому по ходу ортодонтичного лікування рекомендується відвідувати гігієніста частіше - 1 раз в 3 місяці. Дуже важливо стежити за станом порожнини рота і під час вагітності.

Пацієнти з імплантатами повинні проходити курс професійної гігієни не менше, ніж раз в 4-6 місяців для запобігання виникненню зубного нальоту і зубного каменю в області імплантату, адже наліт-це головна передумова для виникнення запалення ясен і, як наслідок, можливого відторгнення імплантату.

Погодьтеся: значно простіше і приємніше добре чистити зуби, звертаючись до послуг гігієніста, ніж витрачати час і гроші на лікування!

Ультрозвуковий скейлер

Показаний пацієнтам, які мають на зубах не тільки наліт від чаю, кави, сигарет, але і так звані «зубні камені» - над і підясенні зубні відкладення.

Технологія очищення зубів ультразвуковим скейлером заснована на ефекті кавітації: вода, рясно змочує кінчик інструменту, пульсуючого з частотою 30 000 коливань в секунду, "спінюється", проникає у важкодоступні ділянки і видаляє зубні відкладення, не травмуючи при цьому емаль і тканини.

Зубні відкладення накопичуються у вигляді каменів і бляшок в місцях, недоступних зубній щітці. Крім неестетичних темних обводів, які створюють такі відкладення, завдається істотна шкода колозубних м'яким і кістковим тканинам. Зубний камінь інфікує і здавлює ясна, погіршуючи її кровопостачання, починається запалення, яке може поширитися і на підлеглу кісткову тканину. Запалення ясен і кісткової тканини призводить до надмірної рухливості зубів і, в подальшому, до втрати зубів.

Результат: видалення зубного каменю звільняє ясна від здавлювання і дії інфекції, що дозволяє тканинам ясна відновити нормальне кровопостачання, а значить і захисні властивості. Таким чином, зменшуються явища кровоточивості і неприємного запаху, зуби виглядають чистими і блискучими, а головне запобігає прогресування захворювань пародонту.

"AIR FLOW"

Технологія «Air-Flow» заснована на принципі піскоструминної обробки поверхонь. Цей принцип прийшов з техніки і під ним розуміється обробка поверхні струменем повітря і води з абразивом, в якості якого використовується бікарбонат натрію - харчова сода. Кожна частинка абразиву покрита полімером, для того щоб він не розчинявся в порожнині рота і залишався вірним кислотно-лужний баланс. Також це запобігає механічному пошкодженню поверхні зуба.

Методика професійного очищення зубів за допомогою технології «Air-Flow» відома дуже давно і зарекомендувала себе найкращим чином. За даними досліджень проведених в 1987 році в університеті м Аахен, Німеччина, жоден вид професійної чистки зубів не дає такого результату як Air-Flow. За допомогою цієї технології видаляється зубний наліт, який хвороботворно впливає на слизову оболонку. Наліт викликає запалення ясен навколо зуба - гінгівіт і пародонтит, що тягне за собою складне, тривале лікування, а іноді навіть видалення зуба.

Результат: механічне відбілювання або очищення зубів методом «Air-Flow» дуже корисні: ви отримуєте не тільки більш білі, але, що найголовніше - чисті і здорові зуби і попереджуєте розвиток захворювань ясен і карієс зубів.

1 ответ

  1. admin
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean non ummy hendrerit mauris. Phasellus porta. Fusce suscipit varius mi. Cum sociis sere natoque penati bus et magnis dis. Lorem ipsum dolor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit lorem. Praesent vestibulum molestie lacus. Aenean nonummy hendrerit mauris.

Оставить комментарий